Aktürk Otomotiv Hakkında

Aktürk Otomotiv Hakkında

Aktürk otomotiv Antalya merkezli olarak kurulmuştur. Firma Mürsel Aktürk Tarafından kurulmuş olup hala varlığını etkin bir şekilde sürdürmektedir.

 Etkinliğinin bu denli fazla olmasının nedeni Bosch yetkili servis olmasından ötürüdür. Sunduğu kaliteli hizmet ve güven ile rakiplerinden öne çıkmaktadır. Aktürk otomotiv, benimsediği ilkeler ile başarısına başarı katmıştır. Firmamızın olmazsa olmaz ilkeleri şu şekildedir;
  • Güvenilirlik
Güven ilkesi, bir firmanın olmazsa olmazıdır. Firma olarak bu güveni, köklü geçmişimizden almaktayız. Bu denli rekabet dolu bir ortamda uzun yıllar varlığımızı devam ettirmek ve bunu yaparken kalitemizden ödün vermeden hizmet sunmak, güvenilirlik ilkesini tam anlamıyla doldurduğumuza kanıt olarak gösterilebilmektedir.
  • İletişim ve Saygı
Her iş sektörü iletişim ve saygıya muhtaçtır. İnsanlar, iş yaptığı insanlarda sadece profesyonellik aramaz. Etkili ve doğru iletişimi saygı çerçevesinde karşıdakine verebiliyor mu?  İşte bu herkesin aradığı bir şeydir.. Bizi biz yapan da budur. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve mutluluğudur. Bu anlamda iletişim kurmak ve araç sahibinin aklındaki tüm sorulara cevap bulma konusunda etkili bir şekilde çalışmaktayız.
  • Profesyonellik
Araç, insanların ihtiyaçlarını karşılayan en büyük yardımcıdır. Her hangi bir bakım ve onarım aşamasında araç sahipleri, ince eleyip sık dokumaktadır. Bizde bunları bilerek firmamızda profesyonel ve kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Araç sahipleri firmamızdan çıktıktan sonra gönül rahatlığı ile eve gitmekte ve bu da bizim başarımızı kanıtlamaktadır. İşte bu ilke; Aktürk otomotivi, günden güne başarıya ulaştırmış ve zirveye taşımıştır.